មាន​កាស​ជា​ច្រើន​ប្រ​ភេទ​ខុស​ៗ​គ្នា​ដែល​អ្នក​អាច​ជ្រើស​រើស​បាន​ដើម្បី​ប្រើ​ប្រាស់​រួម​ទាំង​កាស​គ្រប​បិទ​ជិត​ត្រ​ចៀក​ កាស​ញ៉ុក​ចូល​ក្នុង​ត្រ​ចៀក កាស​សម្រាប់​ពាក់​ស្តាប់​បទ​ចម្រៀង​ពេល​ហាត់​ប្រាណ ឬ​កាស​ស្តាប់​ធម្មតា​។ ចំណែក​ខាង​ក្រោម​នេះ គឺ​ជា​កាស​ប្ល៊ូ​ធូស (Bluetooth Headphone) ដែល​សក្តិ​សម​សម្រាប់​គ្រប់​កាលៈ​ទេសៈ​នៃ​ការ​ប្រើ​ប្រាស់​។gallery-1448380390-headphones

ដើម្បី​ជ្រើស​រើស​កាស​គ្មាន​ខ្សែ​ឱ្យ​បាន​ត្រឹម​ត្រូវ​ប្រ​កប​ដោយ​គុណ​ភាព​តាម​ដែល​​ចង់​បាន យើង​ត្រូវ​​ធ្វើ​ការ​​ស្រាវ​ជ្រាវ​ពី​ផលិត​ផល​ទាំង​នោះ​ជា​មុន​សិន​។ តែ​ប្រិយ​មិត្ត​មិន​បាច់​បារម្ភ​ច្រើន​នោះ​ទេ ម​ហា​មាស​សូម​បង្ហាញ​កាស​មួយ​ចំនួន​ដែល​ប្រិយ​មិត្ត​អាច​ជ្រើស​ទិញ​ប្រើ​ប្រាស់​បាន​ដូច​ខាង​ក្រោម​នេះ​៖

១. គី​ណូ​វ៉ូ ប៊ី​ធី​អេច ២៦០ (Kinivo BTH260) តម្លៃ​ប្រ​ហែល ៥០ ឬ​ក្រោម​ ៥០​ ដុល្លារ​​ (amazon.com)1448380013-1447348693-kinivo-bth260

២. ចា​ប្រា មូហ្វ វ៉ាយ​អឺ​លែស (Jabra Move Wireless) តម្លៃ​ចាប់​ពី ៧០ ដុល្លារ​​ (amazon.com)1448380015-1446654281-jabra-move-wireless

៣. សូនី អែម​ឌី​អា វ័ន​អេ​ប៊ី​ធី (Sony MDR-1ABT) តម្លៃ ៣៩៨ ដុល្លារ​ (bhphotovideo.com)1448380017-1447349022-sony-mdr-1abt

៤. ប៊ីតស៏ ស្ទូដ​យ៉ូ វ៉ាយ​អឺ​លែស (Beats Studio Wireless) តម្លៃ ៣៨០ ដុល្លារ (apple.com)1448380020-1445375951-beats-studio-wireless-side

៥. ម៉ាស្ទឺរ អែនដ៏ ឌី​ណា​មីក អែម​ដាប់​ប៊ល​យូ​សិក្ស​ធី (Master & Dynamic MW60) តម្លៃ ៤៥៩ ដុល្លារ (masterdynamic.com)1448380021-1447343785-master-dynamic-mw60

៦. ហ្វៀថុន ប៊ី​ធី ៣៣០ អែន​ស៊ី (Phiaton BT 330 NC) តម្លៃ ១៨០ ដុល្លារ (amazon.com)1448380024-1445368827-phiaton-bt-330-nc

៧.ជេប្រ៊ីដ អិក្ស​ធូ (Jaybird X2) តម្លៃ ១៧៩ ដុល្លារ (amazon.com)1448380030-1445631170-jaybird-x2

៨. វី ម៉ូដា ខ្រុស​ហ្វេដ វ៉ាយ​អឺ​លែស (V-MODA Crossfade Wireless) តម្លៃ ៣១០ ដុល្លារ (amazon.com)1448380033-1447368991-v-moda-crossfade-wireless-

៩. បូស សោនដ៏​លីងខ៏ អឹរោនដ៏ អៀរ វ៉ាយ​អឺ​លែស ហិដ​ហ្វូន ធូ (Bose SondLink Around-Ear Wireless Headphone II) តម្លៃ ២៨០ ដុលលារ (amazon.com)1448380039-1447346507-bose-soundlink-around-ear-wireless-headphones-ii

១០. អែលជី ថូន ផ្រូ អេច​ប៊ី​អែស ៧៦០ (LG Tone Pro HBS-760) តម្លៃ​ចាប់​ពី ៤២ ដុល្លារ (amazon.com)1448380042-1445634703-lg-tone-pro

១១. ស្កាល់​ខែនឌី ហិស្ហ ធូ វ៉ាយ​អឺ​លែស (Skullcandy Hesh 2 Wireless) តម្លៃចាប់​ពី ៨០ ដុល្លារ (amazon.com)1448380044-1447347627-skullcandy-hesh-2-wireless

១២. រ៉ក់ ស្ពត ហ្វ្រ៊ី​ឌឹម អន អៀរ (ROC Sport Freedom On-Ear) តម្លៃ ២៥០ ដុល្លារ (monsterproducts.com)1448380047-1447686538-roc-sport-freedom-on-ear

១៣. សាំ​សុង ឡិ​វល អន វ៉ាយ​អឺ​លែស (Samsung Level On Wireless) តម្លៃ​ចាប់​ពី ១៥៥ ដុល្លារ (amazon.com)1448380065-1447348201-samsung-level-on-wireless

១៤. អ៊ីខែនឌី យូ​នី​វឺសល អេច​ប៊ី​អែស ៧៤០ (Ecandy Universal HBS-740) តម្លៃ​ចាប់​ពី ១៣ ដុល្លារ (amazon.com)1448380067-1445635068-ecandy-universal-hbs-740-yellow

ប្រភព៖ popular

(Number Of Views: 419 times)